נפגשנו בסדנה והשיחה התגלגלה ביננו, משהו בה הרגיש בנוח לספר לי דבר שאנשים לרוב לא ממהרים לשתף בו. "את יודעת לטפל בפיסורות?" הסתכלתי עליה בהשתאות וחשבתי לעצמי כמה אומץ היא היתה צריכה וכמה סבל היא בוודאי חווה אם כך פתחה את ליבה. "בוודאי" השבתי לה. קבענו פגישה ובה היא גוללה בפניי את השנים האחרונות ואת הטראומות שהגוף שלה חווה. במקום רקחתי לה קרם לפי הטבעת, ובמקביל היא קיבלה תערובת לעבודה אנרגטית לנפש שחוותה טלטלות בשנים אלה.

פי הטבעת הוא האזור הכי טהור בגוף. מבלבל? אני בטוחה. איך יכול להיות שהאזור הכי טהור הוא זה המוביל את הצואה החוצה? ובכן, הוא חייב להיות ממש טהור ונקי כדי להיות מסוגל להכיל בתוכו את הצואה. כשמטופלת זו הגיעה אליי, שמעתי את הסיפור שלה, ואת כל מה שהיא עברה. כן נכון, אפשר לשאול – מה העניין – טחורים, פיסורות, זה קורה לכל אחד. אכן זה טבעי, אך הגוף אמור לדעת גם לטפל בעצמו. כשהוא לא מצליח לטפל בעצמו, המצב נשאר כמו שהוא או מחמיר. הנפש מבקשת להרגיש טהרה. לכן, בתערובת שהכנתי לה, מעבר לריפוי ולהקלה – הכוונה העמוקה היא לאפשר תחושת טוהר.

לאחר כמה ימים כבר קיבלתי את ההודעה הזו – שיפור באיכות החיים הוא חלק קריטי מתהליך הריפוי המלא והשלם:

טובה יקרה. פניתי אלייך לאחר שסבלתי מפיסורות עמוקות שהופיעו אצלי לאחר ניתוח מורכב, ולאחר שניסיתי את כל הטיפולים הקונבנציונליים. הבטחת לי לבדוק את העניין ולרקוח עבורי משחה מתאימה. תוך מספר ימים הגעת אלי עם משחת קסם. משחה שבאופן מיידי הקלה על הכאבים. הכאב פסק באופן מיידי ואיכות חיי השתפרה מאוד. תודה לך טובה יקירה על העזרה, הנועם והרגישות.❤️

השאר תגובה